Закарпатські «євробляхери» після 22 лютого будуть платити по повній

Поділитись

У ДФС не планують продовжувати пільговий період розмитнення автівок на іноземній реєстрації. Вже з травня «євробляхерів» почнуть штрафувати.

"Лафи" не буде: Закарпатські "євробляхери" після 22 лютого будуть платити поповнійВласники «євроблях» після 22 лютого платитимуть за оформлення своїх автівок повну ставку акцизу.

Про це написав у Facebook в.о. заступника голови Держфіскальної служби України Віктор Кривіцький.

— За інформацією, отриманою мною в ході робочої зустрічі з головою комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною, подовження пільгового періоду не планується. Після 22 лютого 2019 року власники авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу. Зрозуміло, що розмір митних платежів істотно зросте, – зазначив Кривіцький

Головний фіксал країни також додав, що вже з травня цього року до порушників митних режимів «транзит» та «тимчасове ввезення» правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації авто.

Нагадаємо, що станом на 10 січня, за новим законом, на Закарпатті розмитнили понад 3000 авто на єврономерах.

Загальну Mukachevo.net публікувало формулу розрахунку акцизу раніше: базова ставка (акцизний податок) множиться на коефіцієнт двигуна (потужність двигуна ділиться на 1000) та вік машини (береться до уваги повний календарний рік).

Mukachevo.net

Поділитись