Школярі Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів діставатимуться до «альма-матер» автобусом

Поділитись

Напередодні Нового року учні Липецькополянської ЗОШ IIII ст. отримали у подарунок шкільний автобус. Потреба в транспорті виникла через те, що діти, аби дістатися до школи, долають більше трьох кілометрів, а через те, що навчання відбувається у дві зміни, змушені  діставатися до навчального закладу як вранці, так і ввечері в суцільній темряві. Відтак отримання  автобуса стало довгоочікуваною подією не лише для школярів, але і для вчителів та батьків.

– У нашій школі у трьох навчальних корпусах навчається 354 школярі. Через те, що село має гірський статус, є такі дітки, які кожен день змушені добиратися до школи більше, ніж за 3 кілометри. А згідно із законом про освіту, їх мали б підвозити до навчального закладу. Тому дана проблема існує вже роки, — наголошує директор Липецькополянської ЗОШ I-III ст. Іван Гобан. – До того ж у нас дітки, через брак класних приміщень, навчаються у дві зміни й повертаються додому у темряві. Відтак 9 діток, які відвідують першу зміну, та 7 – другу будуть підвозити. Щиро дякуємо всім, хто доклав зусиль для отримання автобуса.

Відзначив потребу такого подарунку і начальник відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА Павло Русин.

– Автобус придбаний у рамках програми «Шкільний автобус». Він повністю відповідає потребам школи. Відтепер дітки долатимуть шлях до школи в комфортних умовах, — каже Павло Павлович.

На знак подяки вихованці школи підготували святковий концерт, на якому продемонстрували свої таланти. Після перерізання червоної стрічки священик місцевого храму освятив автобус і побажав безпеки під час перевезень дітлахів. Відтак на школярів від районного керівництва чекав ще один приємний сюрприз – Дід Мороз та Снігурочка роздали кожному з них ще й солодкі подарунки.

Анна Перец

Поділитись