Визначено найкращих спортсменів Хустської ДЮСШ за підсумками 2018 року

Поділитись

Стало традицією Хустської ДЮСШ перед Новим роком нагородити юних спортсменів за підсумками виступів на обласних та всеукраїнських змаганнях. Серед кращих визнано Юрія Келемена, який виграв близько 10-ти турнірів із тенісу всеукраїнського рівня в особистому та парному розрядах.

Напередодні Нового року Тімея Калинич стала призером відкритого чемпіонату міста Ужгорода з тенісу серед 10-річних дівчат. Дарина Рошинець увійшла у збірну команду України з футболу  у топ-16. Нестор Йоні став чемпіоном та призером області з вільної боротьби у декількох змаганнях. Анастасія Січ також була призером області з вільної боротьби. Чемпіонами області стали легкоатлети Магдалина Боднар та Богдана Гінцяк. Вони стали чемпіонами області з штовхання кулі та бігу на 1500 метрів. Кращими футболістами стали Костянтин Синітар та Віталій Рошинець. Замкнула десятку кращих Яна Буковецька, яка неодноразово у цьому році була збірницею області на декількох всеукраїнських змаганнях із футболу серед дівчат.

Десять кращих спортсменів нагороджено грамотами Хустської ДЮСШ та цінними призами депутатів міської ради, які виступили спонсорами. Це Іван Біляк, Роман Збоян, Олександр Бордей. Депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький, який у свій час був вихованцем Хустської ДЮСШ, виділив подарунки для всіх борців Хустської ДЮСШ. Також нагороджено Едуарда Кісіля та Йосипа Джумурата від ветеранів футболу міста Хуста та футбольного клубу села Велятина, де президентом є Василь Цифра.

Від дирекції Хустської ДЮСШ усім, хто взяв участь у нагородженні та відзначенні кращих спортсменів, щира подяка на многая і благая літа. Крім того, у період  зимових канікул усі відділення Хустської ДЮСШ провели свої змагання. Так, легкоатлети провели змагання з багатоборства, у які було включено підтягування, стрибки з місця, біг на 20 метрів. Тенісисти провели змагання у різних вікових групах. У старшій групі переможцями стали Роберт Василькун, на другому місці Іван Ларівон, бронзовим призером став Максим Алексеєв. Всі учасники, які взяли участь у змаганнях із тенісу, нагороджені солодкими призами. На базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено змагання з волейболу серед дівчат. 12 січня наші вихованці візьмуть у змаганнях із вільної боротьби, які відбудуться у місті Виноградові та фіналісти дівчата візьмуть участь у змаганнях із футболу в місті Ужгороді. Заключним акордом зимових канікул будуть змагання з футболу серед юнаків та батьків 18-20 січня у 25-му турнірі братів Філаків, які будуть проходити у спортивному залі Хустської ДЮСШ.