У спортивному клубі «MMA KHUST» пройшли щорічні тренування

Поділитись

28 грудня 2018 року пройшло щорічне традиційне тренування самураїв клубу «MMA KHUST». На цей рік аж цілих 2019 ударів.  Наші молоді самураї спортивного клубу «MMA KHUST» з піднятими руками і стиснутими кулачками гідно провели старий рік та  налаштувались зустріти новий 2019.

За цей рік багато хто додав медальок так кубків у свою спортивну скриньку… Багато хто став чемпіоном області, України, Європи та світу.  Але найголовнішим досягненням кожного  є те, що став набагато сильнішим, технічнішим, дорослішим, самостійним та прекрасним синочком чи донечкою для своїх батьків. Ви великі молодці. До зустрічі в новому 2019 році.

Попереду нові Еверести, які ми покоримо і насолодимося тим краєвидом, дорога до якого така важка та наповнена втомою, слабкістю та лінню, але яку ми обов’язково подолаємо.

Спасибі батькам за підтримку, розуміння, витримку, довіру найціннішого, що є в житті, ваших діточок. Вони у вас прекрасні.

Також висловлюємо подяку виконуючому обов’язки директора «Закарпатського базового медичного коледжу» Бабичу Віктору Васильовичу за тренувальний зал та всім, хто був поряд цього року, підтримував та допомагав ставати кращими. Осу!

Михайло Король

 

Поділитись