«Народний Фронт» Закарпаття поспілкувався з громадянами напередодні передвиборчої кампанії

Поділитись

Протягом місяця на Закарпатті проходила інформаційно-роз’яснювальна кампанія серед населення, яку організувала обласна організація партії «Народний Фронт». Майже в усіх районах були розташовані намети, в яких представники політичної сили А.Яценюка спілкувалися з громадянами, розповідали про свою діяльність, дізнавалися про місцеві проблеми та про те, як ставляться люди до майбутніх виборів.

– Це своєрідний зріз суспільних настроїв та спроба самостійно з’ясувати ставлення населення до діяльності нинішньої влади, політичних уподобань напередодні президентських і парламентських виборів., – кажуть у «Народному Фронті».

У цілому кампанією партійці задоволені. Вона пройшла спокійно, без особливих надзвичайних ситуацій та в рамках чинного законодавства. Щоправда, не обійшлося і без бруду. Зокрема, на Ужгородщині невідомі облили фарбою кілька білбордів різних політичних сил, у тому числі, «Народного Фронту», чому повинні дати оцінку правоохоронні органи.

На думку організаторів, таке живе спілкування – найкраща можливість почути правдиві думки людей щодо питань, які їх цікавлять.

Згідно з соціологічним аналізом, міське населення більш активно спостерігає за політичними процесами в Києві. Натомість людей у віддалених населених пунктах більше хвилюють місцеві соціальні проблеми, з якими їм доводиться стикатися щодня.

Незважаючи на високі тарифи за комунальні послуги та об’єктивно нарікаючи на них, у той же час, закарпатці з розумінням ставляться до внутрішніх і зовнішньоекономічних умов, у яких сьогодні перебуває Україна. Позитивно оцінюють дії колишнього прем’єр-міністра А. Яценюка, який свого часу врятував країну від дефолту, – заклав основи створення сильної української армії та реформ найважливіших галузей народного господарства. Розуміються громадяни і на перипетіях у Верховній Раді – гідно оцінюють роботу фракції «Народний Фронт» та закликають не допустити реваншу «регіоналів».

Зі слів партійців, які брали участь у кампанії, закарпатці готові підтримати того кандидата, на рахунку якого реальні справи, а не голослівні обіцянки.

– Вони бачать і розуміють, хто і що робить для регіону чи країни та готові мати справу з «порядними» політиками, — підсумували в «Народному Фронті».

Поділитись