У Хусті після запровадження військового стану відправили на збори команду резервістів

Поділитись

Днями в Хустському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулася відправка на навчальні збори резервістів оперативного резерву. Перша команда була вже відправлена на навчання 2 грудня. Як повідомили «Нарцисову Долину» в Хустському об’єднаному військкоматі, це стосується військових, котрі проходили строкову службу під час мобілізації та мають досвід виконання завдань в АТО та ООС, призвані за мобілізацією, за контрактом та звільнені в запас.

26 листопада Верховна Рада прийняла рішення про оголошення воєнного стану в 10 областях України. І хоч Закарпаття в цей перелік не включене, резервісти першої черги повинні бути готовими до відсічі збройної агресії. Відтак перша команда була відправлена в неділю, 2 грудня, а 4-го грудня в Хустському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулася відправка на навчальні збори резервістів оперативного резерву.

Під час проходження начальних зборів у військовозобов’язаних є можливість зустрітись зі своїми бойовими товаришами, удосконалити свої військові навички.

Мета зборів комплексна, починаючи з індивідуальних навичок резервістів, з урахуванням сучасної специфіки виконання військовими підрозділами завдань до бойового злагодження у складі свого підрозділу та військової частини.

Щодо термінів відомо, що збори проходитимуть від 15 до 20 діб, починаючи з 5-ого грудня 2018 року.

За резервістами на період проходження навчань зберігається місце роботи із виплатою заробітної плати, також держава забезпечує військових добовими — у залежності від військового звання, повідомили «Нарцисову Долину» із Хустського об’єднаного військкомату.

Поділитись