У Хустському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулася відправка на навчання резервістів

Поділитись

4 грудня в Хустському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулася відправка на навчальні збори резервістів оперативного резерву. Перша команда була вже відправлена на навчання в неділю.

Під час проходження начальних зборів у військовозобов’язаних є можливість зустрітись зі своїми бойовими товаришами, удосконалити свої військові навички.

Мета зборів комплексна, починаючи з індивідуальних навичок резервістів, з урахуванням сучасної специфіки виконання військовими підрозділами завдань до бойового злагодження в складі свого підрозділу та військової частини.

Щодо термінів відомо, що збори проходитимуть від 15 до 20 діб, починаючи з 5-ого грудня 2018 року.

За резервістами на період проходження навчань зберігається місце роботи із виплатою заробітної плати, також держава забезпечує військових добовими — у залежності від військового звання.

Джерело http://www.khustnews.in.ua/novini/khustschina/34294-04-grudnya-v-hustskomu-obyednanomu-mskomu-vyskovomu-komsarat-vdbulasya-vdpravka-na-navchaln-zbori-rezervstv-operativnogo-rezervu.html?fbclid=IwAR3sUnBFz-_WVUk-xgvgwulhCHoLC3u3T7O7fg7qYNqFfBB_JqhWIlXDI7M

Поділитись