В Україну повертаються похолодання та дощі, у Карпатах — із мокрим снігом

Поділитись

У суботу й неділю в Україні очікується поступове зниження температури.
18-19 жовтня в Україні також очікується невелика хмарність і без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 4-9° тепла, на узбережжі морів 7-12°; вдень 16-21°, 18 жовтня на Закарпатті, півдні країни та Дніпропетровщині до 24°.
20-21 жовтня місцями пройде невеликий дощ, у Карпатах — із мокрим снігом. Синоптики також прогнозують у ці дні поступове зниження температури. Зокрема, 20 жовтня денна температура всередньому стане нижчою на 3- 5°. 21 жовтня у Західних областях та на Півночі вдень похолодає до 11-13°. На Півдні та на Сході — до 14-17°.
Про те, що вже наприкінці цього тижня на зміну теплій, сонячній та ясній погоді прийдуть холоди та дощі, каже також синоптик Наталка Діденко.
«Синоптичне раювання підійде до завершення з 20 жовтня: спочатку похолодає на Заході, далі – у більшості областей», — написала Діденко на своїй сторінці у Facebook..
За її словами, у другій половині жовтня почнуться періодичні дощі. Вона зауважила, що після опадів також знизиться ймовірність виникнення пожеж.

Поділитись