В Україні розпочався опалювальний сезон, однак, не всі українці отримають тепло

Поділитись

В Україні сьогодні 15 жовтня розпочався опалювальний сезон. Однак, тепло в батареях отримають не всі українці. Справа в тому, що місцеві органи управління отримали право самостійно включати чи не включати опалення.

Все залежить від погодних умов. Якщо температура за вікном протягом 3-х днів буде менше «+8» градусів тепла, опалення включать.

Таким чином, в уряді хочуть «протестувати» роботу органів місцевого управління на предмет того, як правильно «сприймається потреба в теплі». Винятком є ??тільки лікарні, дитсадки та школи, які самостійно подали запит на підключення опалення.

Нагадаємо, у цьому році слід очікувати стрибок ціни на 23%. Відбудеться це в період з 18 жовтня по 1 листопада.

У 2019 передбачено два підвищення: перше відбудеться з 1 квітня – ціна на газ зросте на 18%, друге підвищення відбудеться з 1 жовтня. На скільки зросте ціна в жовтні 2019 року сказати важко – все буде залежати від вартості імпортного газу. Експерти впевнені, для того, щоб зрозуміти, яка ціна є ринковою, потрібно дивитися на тарифи, які щомісяця встановлюють для промислових підприємств. У жовтні промисловість платить за газ більше 13 тисяч гривень. Тариф для населення майже вдвічі нижче.

Поділитись