В обласному кубку з нокдаун-карате взяло участь 140 юних бійців

Поділитись

Днями на Закарпатті пройшов Кубок Канчо Йошіджі Соено серед дітей до 10 років за правилами нокдаун карате. Це були федераційні змагання між клубами «Godynets dojo», «Тінаі», «Дух Воїна», «Нокаут» та «Хуст ММА». У змаганнях взяло участь 140 маленьких бійців з Ужгорода, Сваляви, Хуста та Великого Березного.

На змаганнях успішно виступили борці Хустського клубу «Хуст ММА». Так,  перше місце у Боклаганич Вікторії та Дудаш Крістіана. Друге – у Фречки Стаса та Перец Дениса. Найкращий кидок змагань — у Дудаш Крістіана. Інших хустських самураїв вітаємо з неймовірно великим спортивним досвідом. Такі міжклубні змагання –- чудова практика для маленьких бійців, адже для багатьох із них це були перші змагання взагалі і, поступово отримуючи досвід на таких зустрічах, можна братися і за чемпіонати області та країни.

Крім того, не менш важливий суддівський досвід на цих змаганнях вперше отримали юні бійці – володарі 4 кю. Вітаємо всіх учасників змагань, суддів та тренерів. Бажаємо сил та наснаги, щоб виправити свої помилки та стати ще кращими.

Поділитись