Поліцейські зі школярами Хустщини проводять уроки та бесіди на правову тематику

Поділитись

У зв’язку з початком навчального року та з метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, виявлення дітей, які без поважних причин не приступали до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання та усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, протягом вересня працівники Хустського відділу поліції взяли участь у проведенні профілактичних бесід і заходів у школах та навчально-виховних закладах м.Хуст та Хустського району. 

В рамках профілактичного заходу правоохоронці відвідали школи м.Хуст №1, №2, №3, №5, Хустську гімназію інтернат, Хустський професійний ліцей та школи Хустського району, а саме Вишківську ЗОШ №1, Велятинську ЗОШ, Рокосівську ЗОШ, Ізянську ЗОШ, Нанківську та Нижньоселиську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Поліцейські провели профілактичні лекції та бесіди аби застерегти неповнолітніх від вчинення ними правопорушень, а також уберегти дітей від протиправних дій відносно них. 

Найближчим часом працівниками Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області планується провести подібні заходи в інших школах міста та району.

 

Поділитись