На посаду директора Хустського медичного коледжу претендує екс-керівник закладу, якого спіймали на хабарі (Відео)

Поділитись

Кримінальна справа за обвинуваченням у хабарництві досі не закрита. Судові засідання постійно переносять.

Липень 2017-го. Прокуратура повідомляє: на хабарі в тисячу доларів затримали директора державного медколеджу в Хусті Закарпатської області. Гроші той нібито вимагав у абітурієнтки — за вступ. Кілька місяців Ярослав Яким був під домашнім арештом, не працював. Але незабаром, залишаючись в статусі обвинуваченого, поновився на посаді директора,повідомляє Подробности.

«Повернувся на роботу і встиг сам себе у грудні місяці призначити головою приймальної комісії», — говорить Роман Келемен, громадський активіст.

У суді справу затягують, обурюється громадський активіст. На засідання не являються то адвокати, то прокурори, то сам підсудний, а суддя — і зовсім взяла самовідвід. У червні цього року у Ярослава Якима закінчився 5-річний контракт. Але він знову подав свою кандидатуру на посаду директора державного медколеджу.

Чому ж підозрюваного у хабарництві знову обирають директором, намагаємося дізнатися в коледжі. На дверях кабінету керівника — табличка з ім’ям Ярослава Якима. Його самого на робочому місці ми не застали.

«Нема, у відпустці».

Незважаючи на судову справу, обласний Департамент охорони здоров’я допускає Якима до конкурсу на посаду директора. І більше половини колективу проголосували «за».

«У нас відбувалися вибори директора, ми вибирали директора, він був знову обраний. Колектив вибрав, не я», — говорить Оксана Сливка, в.о. директора Закарпатського державного медколеджу Хуста.

Кандидатуру Якима ще повинні затвердити в обласному Департаменті здоров’я.

«Ми скерували інформаційний лист в Департамент охорони здоров’я Закарпатської ОДА, в якому детально пояснили цю всю ситуацію, яка наразі відбувається, про те, що наразі стосовно даного обвинуваченого триває судовий розгляд справи», — пояснює Марина Безега, прес-секретар прокуратури Закарпатської області.

Чи приймуть до уваги інформацію прокуратури, чиновники охорони здоров’я коментувати відмовилися. Але пообіцяли повідомити в кінці липня — затвердять чи ні підозрюваного у хабарництві на посаді директора медколеджу.

Источник: На посаду директора Хустського медичного коледжу претендує екс-керівник закладу, якого спіймали на хабарі (ВІДЕО) | Голос Карпат

Поділитись