Москаль назвав відповідального і повністю нульового нардепа від Хустщини

Поділитись

Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль зробив чергову гучну заяву.

Зокрема, глава Закарпатської ОДА заявив наступне:

«Закарпаття має двох нардепів від Хустщини – відповідального Лунченка і повністю нульового Балогу».

Про це йдеться у повідомленні на офіційному веб-сайті губернатора краю Геннадія Москаля.

Згідно з рейтингом відповідальності народних депутатів України, який складає всеукраїнський веб-портал «Слово і Діло», найбезвідповідальнішим нардепом від Закарпаття є Павло Балога, котрий виконав нуль обіцянок і перебуває в самому кінці списку рейтингу разом зі ще вісьмома депутатами, представниками інших регіонів України.

– Це повний аутсайдер, або абсолютний нуль, – заявляє Геннадій Москаль. – І закарпатцям, у першу чергу тим, що проживають у 71 «хустському окрузі» окрузі, від якого П.Балога став нардепом, слід врахувати це на наступних виборах. А найвідповідальнішим нардепом від області є інший представник Хустщини – Валерій Лунченко, котрий пройшов у Верховну Раду по партійному списку. У загальному списку нардепів він перебуває на 43-му місці із 56 відсотками виконаних обіцянок. Це найкращий результат для нардепів від Закарпаття.

Детальніше з рейтингом відповідальності народних депутатів можна ознайомитися за цим посиланням.

Всеукраїнський веб-портал «Слово і Діло» у щоденному режимі моніторить інформацію щодо обіцянок і стану їх виконання провідними політиками України. Мета моніторингу – дотримання принципу відкритості влади та підзвітність політиків і посадових осіб органів державного управління звичайним громадянам.

Нагадаємо, що в рейтингу голів обласних державних адміністрацій очільник Закарпаття вже тривалий час займає перше місце в Україні з результатом 65 відсотків відповідальності.

Детальніше з рейтингом відповідальності голів ОДА можна ознайомитися за цим посиланням.

Источник: Москаль назвав відповідального і повністю нульового нардепа від Хустщини

Поділитись