«ГЕСівську справу» по хустському Березову суд остаточно розгляне 4 травня (Документ)

Поділитись

19 квітня, в Закарпатському окружному адміністративному суді під головуванням Дмитра Іванчулинець відбулось засідання в резонансній справі за позовом забудовника ТОВ «Ріка Енерго» до Березівської сільської ради щодо будівництва міні-ГЕС на р. Ріка.
Суд відхилив безпідставну заяву представниці горе-забудовників міні-ГЕС Зої Темнохудової про перенесення розгляду підготовчого засідання, підтримавши позицію представників Березівської сільради Миколи Аннишинця та Віталія Грегора щодо недопущення її затягування і призначив до розгляду по суті на 04.05.2018 року.

Слід нагадати громадськості, що це вже третя «гесівська справа» по Хустщині і скоріш за все подана забудовниками щоб просто виснажити людей в їх боротьбі за збереження річки Ріка. Основний суд по даній справі березівчан зупинений незаконною ухвалою судді Хустського районного суду Михайла Довжанина 26 лютого 2018 року, яка нині оскаржується в апеляційному порядку у Львові. Крім того, 2 жовтня 2017 р. цей же окружний суд вже відмовив зокрема і цьому ж горе-інвестору в спорідненій «гесівському» позові до Закарпатської ОДА, визнавши законним розпорядження голови ОДА Геннадія Москаля №484 від 20 вересня 2017 «Про недопущення порушень прав та інтересів територіальних громад і громадян, негативного впливу на навколишнє природне середовище під час вирішення питань, пов’язаних із розміщенням малих гідроелектростанцій», яким було скасовано всі первинні дозвільні документи «прогесівського» голови Хустської РДА Назарія Павлія, в т.ч. і щодо Березова.

Поділитись