«Ми подолаємо корупцію, коли почнемо відкривати справи по Е-деклараціям чиновників», — вважає Рабинович

Поділитись

Щоб побороти корупцію в країні, антикорупційні органи повинні звернути пильну увагу на електронні декларації вітчизняних чиновників.

Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна»

«Що стосується електронного декларування, то не може такого бути, щоб чиновники, які не працюють жодного дня, відкрито декларували мільярди доходів. Не може такого бути — ні в розумній державі, ні в поганій, ні в якій. Для того, щоб викорінити в країні корупцію, влада зобов’язана на це реагувати », — вважає парламентарій.

За його словами, яскравим прикладом людини, що має сумнівні доходи, є екс-глава Адміністрації президента часів Януковича, один з лідерів «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін.

«Знаєте, в чому відмінність у мене з цими « Льовочкіним », «бойками » та іншими ? Я ніколи в житті не працював в державних установах. Ось, наприклад, пан Льовочкін був чиновником все життя, ні дня ніде більше не працював, сестра його ніде не працювала  — і вони спокійно купують нерухомість за мільярди », — обурився Вадим Рабінович, зажадавши від Національного агентства з питань протидії корупції (НАПКА) відреагувати на цю інформацію.

Політик також згадав про документ, який був опублікований в ЗМІ, де влада наказала його «мочити».

«Для мене Корчак (Наталія Корчак, екс-глава НАПКА, — ред.) запам’яталася тим, що вона отримала з Адміністрації президента папір, де вимагали  «мочити » Тимошенко (лідер партії« Батьківщина »Юлія Тимошенко, — ред.) і Рабіновича. Вона дійсно затіяла повну перевірку моєї декларації, яка тривала  чотири місяці, але, знаєте, дуже важко знайти чорну кішку в темній кімнаті, коли там її немає », — заявив лідер партії «За життя».

Вадим Рабінович також нагадав, що, «на щастя», раніше не працював у держорганах «ні при Януковичі, ні при Ющенку, ні при інших».

«І на відміну від цих пройдисвітів, я ніколи не жив за державний рахунок. Тому мені набагато простіше жити й звітувати. Я працював у бізнесі, у мене все прозоро і ясно. Якщо ж за деклараціями чиновників не відкрито жодної кримінальної справи, то щось тут не так. Якщо можуть спокійно чиновники, які жодного дня не працювали ще десь, крім держустанови, декларувати двохмільярдні вілли, це значить, що  у країні не працюють антикорупційні органи », — констатував Вадим Рабінович.

Поділитись