Україну загнали в петлю – шляхи виходу з кризи повинні бути екстремальними

Поділитись

Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Нас загнали в таку петлю, що Україні треба розуміти — шляхи виходу з кризи повинні бути екстремальними. Україна повинна віддати 43,8 млрд. грн. у цьому році тільки одному МВФ (Міжнародний валютний фонд, — ред.). Це входить у програму управління держборгом, з чим будь-який бажаючий може ознайомитися в Інтернеті. У цілому заплановані платежі на 175 млрд., з яких 64% — це платежі за внутрішнім боргом, за облігаціями. Пік всіх платежів припадає на 2019 рік, після чого при тій економічній моделі, яка сьогодні існує , країна стане неплатоспроможною «, — констатував парламентарій.

Він підкреслив, що влада, яка загнала країну в такі великі борги, й гадки не має, як їх віддавати і що робити в ситуації, що склалася, тому продовжує вести українську економіку в ще глибшу кризу.

«Влада все прекрасно розуміє, але продовжує вести нас в цю прірву. Їм нема чого сказати людям. Вони не можуть сказати:» Так, король виявився голим, так, ми привели нас до економічної розрухи, так, ми не знаємо, що робити «. Це найстрашніше, що вони просто не знають, що робити. Але неможливо довести жебракові й голодному, що він ситий і одягнений «, — переконаний політик.

Народний депутат зазначив, що при цьому в Міжнародному валютному фонді вважають: раз ми їм так багато винні, вони мають право нав’язувати нашому уряду свою економічну політику, яка насправді є згубною для українців.

«Але при цьому з нереально високими комунальними тарифами живемо ми з вами «занадто добре». Представник МВФ в Україні (Йоста Люнгман, — ред.) На днях заявив, що в української влади занадто велика спокуса дуже швидко підвищити зарплати, але, за його словами, це буде погано відображатися на зростанні економіки. Скажіть, якщо ми будемо краще жити, це буде МВФ якось заважати? Чому Україна, злиденна країна Європи, повинна бути ще більш убогою? Люди, які не можуть прожити на зарплату, повинні отримувати ще менше? Пенсіонер, який не в змозі вижити, взагалі не повинен нічого отримувати? Це хіба дружня пропозиція? » — обурився політик.

 

Поділитись