Рабинович: «Україні потрібно домовлятися, інакше вона стане для сусідів «ласим шматком»

Поділитись

Проявом справжнього патріотизму й любові до України сьогодні, безумовно, є об’єднання країни. Воюючи й перейменовуючи вулиці, велику країну не побудувати … Політики повинні не акцентувати увагу на протиріччях у суспільстві, а зобов’язані сідати за стіл навіть із тими, хто має альтернативну точку зору, для того, щоб зшити країну.

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

«Керівникам держави потрібно зрозуміти, що зовнішня політика повинна базуватися виключно на національних пріоритетах. Не потрібно в комусь шукати ворогів або друзів. Необхідно розуміти, що у кожної держави свої інтереси: у Румунії — прорумунські, в Угорщини — проугорські … Україна ж стане для сусідів ласим шматком, якщо не стане успішною країною, тому що слабких на міжнародній арені не сприймають всерйоз, з ними не рахуються «, — підкреслив парламентарій.

На думку політика, «справжнім патріотизмом і любов’ю до Батьківщини є зшивання країни, а не загострення протиріч».

«Очевидно, що декому вигідно нас розділяти для того, щоб далі нас обкрадати. Постійними реваншами один над одним, воюючи і перейменовуючи вулиці, перефарбовуючи мости і заспівавши красиво гімн, успішну країну не побудувати! Ми або будемо вбивати один одного далі, або ми разом зробимо країну великою «, — впевнений народний депутат.

Лідер партії «За життя» вважає, що єдиний вірний шлях для побудови успішної України — консолідація суспільства з ключовою роллю політиків у цьому процесі.

«Ми повинні сідати за стіл переговорів із тими, хто має альтернативну точку зору. Я готовий вести діалог і з «крайніми правими», і з «крайніми лівими»- це єдиний правильний проукраїнський шлях. Ми готові зшити країну і встановити мир. Я впевнений , що у нас це вийде! «, — резюмував Вадим Рабинович.

Поділитись