Чи був «під мухою» водій швидкої, що потрапила в ДТП?

Поділитись

Днями на території Хустського району сталася аварія за участі водія швидкої допомоги та автомобіля «Skoda». Про неї повідомив активіст Роман Келемен у соцмережах. Із його слів, водій «швидкої» був таким п’яним, що випав із машини. До того ж обоє учасників ДТП зникли з місця пригоди.

За словами Келемена, автомобіль швидкої допомоги був зовсім новий і використовувався водієм у власних цілях у позаробочий час: «Автомобіль — новий, і куплений для надання невідкладної медичної допомоги, а його чомусь використали не за призначенням (у якості таксі)».

У свою чергу у Хустському відділку поліції факт алкогольного сп’яніння спростовують. « Особи водіїв встановлені. Обоє  були тверезими, в їх крові не виявили алкоголю. На водія «Шкоди» складено адміністративний протокол за 124 статтею Кримінального Кодексу України. Останній буде платити за пошкоджене державне майно», — резюмують у поліції. Тут також уточнюють, що водії не зникли з місця пригоди, вони злякалися і поїхали до лікарні, адже переживали за свій стан.

Поділитись