«Українці здатні на диво – разом побудувати нову, сильну й заможну країну…»

Поділитись

Вадим Рабинович прокоментував той факт, що, згідно з рейтингами, зокрема мемом 2017 року,  Україна стала так званим «ждуном» (скульптура, що символізує очікування змін на краще). У новому календарному році українці можуть самі створити диво спільними зусиллями — встановити мир і побудувати сильну й багату країну. Про це заявив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі новорічного випуску програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

Вітаючи українців із 2018-м роком, він підкреслив, що саме з малого починається велике, і, якщо потрібні великі зміни,  треба почати з себе.

«Я вірю в чудеса, в тому числі й новорічні, тому що диво – це те, що порушує нашу людську логіку. Чудо в нашому житті буде. Але диво не обов’язково має бути в пір’ї. Якщо хочете дізнатися, яким воно буде – подивіться на себе в дзеркало. Я взагалі вважаю, що для того, щоб змінити світ, потрібно трохи змінити себе. Якщо ми трохи змінимо себе і маленький світ навколо нас, то ми відразу побачимо величезне диво – просто нову країну, сильну й багату . Я в це дуже сильно вірю», – сказав парламентарій.

Він також прокоментував той факт, що, згідно з рейтингами, мемом 2017 року Україна стала так званий «ждун» (скульптура, що символізує очікування змін на краще).

«Я не люблю чекати – я людина дії. Я взагалі не вважаю, що» ждун «– це правильний спосіб життя. Це китайська система: сидіти біля річки і чекати, поки труп ворога пропливе повз тебе. Я думаю, що нам чекати вже набридло . Але я вважаю, що чекати нам вже й не потрібно. Я в наступному році, чесно кажучи, чекаю тільки одного: що ми повернемося до нормального життя. Ми повинні жити у великій, вільній країні, повинні йти вперед», – переконаний лідер партії «За життя».

На його думку, тільки разом українці зможуть домогтися бажаного – миру у своїй країні. Політик додав, що скоро це стане можливим, оскільки закінчується влада «партії війни».

«Мир в нашій країні буде все одно. Тому що без миру ми жити не хочемо і не будемо. Закінчується каденція партії війни. Ми проводжаємо старий рік і стару владу, яка не може встановити мир. Скажіть, ну як вовки можуть встановити сприятливий режим для зайців? Це неможливо. Тому я хочу побажати, щоб всі ті, хто хоче війни, залишилися в минулому році. Так нам буде легше будувати світ у наступному році та йти до нашої мети – великої України!», — резюмував Вадим Рабинович.

Поділитись