Хустські школярі змагалися під час зимових канікул

Поділитись

Під час новорічно-різдвяних канікул у кожному відділенні Хустській ДЮСШ  кипить робота: проходять навчально-тренувальні заняття, вихованці беруть участь в обласних заходах та  шкільних змаганнях серед учнів із усіх видів спорту.

Борці Хустської ДЮСШ зі своїми тренерами

За період канікул наші учні брали участь у зональних змаганнях із футболу у двох вікових групах, які проходили у місті Тячеві. На жаль, ні одна команда не потрапила у фінальні змагання. Борці на чолі з Василем Цугоркою виїжджали у місто Виноградово на різдвяний турнір, у якому брали участь борці з Угорщини, Німеччини та Закарпаття. З Хустської ДЮСШ взяло участь 12 вихованців. Перші місця посіли Михайло Немеш (вагова категорія 35 кілограмів) та Володимир Молнар (вагова категорія 48 кілограмів). Чотири учасники стали срібними призерами. Це Валерія Козьма (вагова категорія 55 кілограмів), Аліна Дядюк (вагова категорія 45 кілограмів), Олександра Майор (вагова категорія 48 кілограмів) та Роман Берец (вагова категорія 70 кілограм). Вісім учасників здобули бронзові нагороди: Юлія Вакарова (вагова категорія 43 кілограми), Едуард Немеш (вагова категорія 66 кілограмів), Василь Немеш (вагова категорія 32 кілограми), Нестор Йоні (вагова категорія 35 кілограмів), Сергій Мацканюк (вагова категорія 38 кілограмів), Іван Карась (вагова категорія 38 кілограмів), Сергій Метрович (вагова категорія 42 кілограми), Олександр Дядюк (вагова категорія 46 кілограмів).

Всі учасники нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками. Спонсором для участі хустських борців у даних змагань став підприємець Ковач Василь Антонович.