У Хусті змагалися тенісисти та легкоатлети

Поділитись

Під час новорічно-різдвяних канікул у Хустській ДЮСШ проходили змагання серед учнів із  різних видів спорту.

Так, 5 січня, 17 тенісистів із Хустської ДЮСШ розіграли призові місця на першість Хустської ДЮСШ. Яна Кон стала переможцем турніру. Іветта Калина стала срібною призеркою. Катерина Кадар — бронзовий призер. Константин Удут став переможцем серед юнаків. Роман Даїшко — срібний призер. Віталій Угляй здобув бронзову медаль. Призери  та переможці змагань нагородженні грамотами Хустської ДЮСШ.

Відділення легкої атлетики Хустської ДЮСШ на чолі з Євгенією Попович із 3 по 5 січня проводило змагання з триборства, у які входили стрибок із місця, потрійний стрибок та стрибки зі скакалкою протягом 30 секунд. Серед  дівчат  перемогу здобула Анастасія Рішко. Срібну медаль -виборола Анна Шефер. Микола Січ був кращим серед юнаків.

На базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. проведені змагання з волейболу,  у яких взяли участь 4 команди. Краще за всіх зіграла команда «Клас». На другому місці команда «Фаворит». На третьому – «Надія».

13 січня  дівчата Хустської ДЮСШ візьмуть участь у змаганнях з міні-футболу серед дівчат у місті Ужгороді. Слід відзначити, що у минулому році вони були срібними призерами даних змагань.

Заключним видом змагань для вихованців школи будуть змагання з міні-футболу на приз братів Філаків, які відбудуться 19-21 січня 2018 року в Хустській ДЮСШ.