З бійками, алкогольним отруєнням неповнолітніх та укріпленням дамби на Ріці пройшли новорічно-різдвяні свята на Хустщині

Поділитись

Цьогоріч, попори деякі неприємні інциденти, свята на Хустщині, порівняно з минулим роком, пройшли більш-менш спокійно. Принаймні, таку статистику подають у Хустській ЦРЛ, підрозділі ДСНС та міськрайонному відділку поліції, куди ми звернулися за коментарем. . Резонанс викликало хіба що алкогольне отруєння трьох 13-річних підлітків у селі Драгово…

Спочатку з’ясовуємо обстановку на свята у хустських рятувальників.  Тут нам повідомляють, що з метою запобігання підтопленням дворогосподарств та сільгоспугідь на території Липчі Хустського району вони спільно з працівниками водного господарства, органами місцевого самоврядування та місцевим населенням здійснюють тимчасове укріплення дамби на річці Ріка за допомогою мішків із ґрунтом. Відтак вдалося запобігти переливу.

— Протягом 2-ох днів викладено 1050 мішків із піском (300 одного дня і 750 наступного). Загалом залучено 29 чоловік та 2 одиниці техніки, зокрема від Хустського підрозділу ДСНС у роботах брали участь  9 рятувальників. — повідомив заступник начальника ДПРЧ-10 міста Хуст Олег Молодченко. – Щодо свят, то обійшлися без пригод.

У свою чергу в Хустському відділку поліції запевняють, що святкували хустяни й жителі району відносно спокійно.

— Якщо минулого року були відкриті кримінальні справи, то цього року обійшлося без тяжких злочинів. Новорічна ніч запам’яталась для нас феєрверком, який влучив у вітрину магазину «Антоніо», робота якого в той час припинилась. Камери мали зафіксувати хуліганів, на яких чекає штраф за 296 ч.1, 2 Кримінального кодексу, — інформує начальник сектору моніторингу Хустської поліції Олександр Кучерявий, — разом із тим були виклики на бійки на побутовому грунті та в стані алкогольного сп’яніння.

Також пан Олександр зазначає, що найбільший резонанс викликало отруєння алкоголем неповнолітніх під час колядування на Різдво. Батьків дітей буде притягнуто до адмінвідповідальності за неналежне виховання дітей.

— Вночі, 7 січня, в поліцію міста Хуст надійшло повідомлення з районної лікарні про те, що до них доставлено двох підлітків із важким алкогольним отруєнням. Один із юнаків потрапив до реанімації. Як встановили правоохоронці, ці 13-річні жителі села Драгово Хустського району отруїлися під час колядування алкогольними напоями, якими їх пригостили знайомі. Не минуло й доби, як маємо аналогічний випадок, і теж у селі Драгово на Хустщині. Там так само отруївся алкоголем під час частування на Різдво 13-річний хлопець. Дитину в лікарню доставила близько 3.30 ночі 8 січня «швидка» в непритомному стані. Хлопчика помістили в реанімаційне відділення Хустської лікарні,— повідомили в поліції. У Хустській районній лікарні нас запевнили, що, окрім цих трьох пацієнтів, у святкові дні більше ніхто  до них не поступав. Що ж до хлопців, то нині вони вже виписані у задовільному стані.

Анна Перец

Поділитись