У Липчі на Хустщині дамбу на Ріці укріплюють мішками із ґрунтом (Фото)

Поділитись

У випадку підняття рівнів води до критичних, ці превентивні заходи допоможуть убезпечити від підтоплень більш як 150 дворогосподарств відповідного населеного пункту та сотні гектарів сільгоспугідь.

У Липчі на Хустщині дамбу на Ріці укріплюють мішками із ґрунтом (ФОТО)З метою запобігання підтоплень дворогосподарств та сільгоспугідь на території с. Липча Хустського району, рятувальники спільно з працівниками водного господарства, органами місцевого самоврядування та місцевим населенням здійснюють тимчасове укріплення дамби на р. Ріка за допомогою мішків із ґрунтом.

У випадку підняття рівнів води до критичних, ці превентивні заходи допоможуть убезпечити від підтоплень більш як 150 дворогосподарств відповідного населеного пункту та сотні гектарів сільгоспугідь, адже внаслідок інтенсивного розмиву правобережної дамби вона не зможе забезпечити достатній рівень захисту громадян та їх осель від підтоплень.

Загалом залучено 29 чоловік та 2 одиниці техніки, зокрема від Хустського підрозділу ДСНС у роботах беруть участь 9 рятувальників, повідомляють в У ДСНС України у Закарпатській області.

Источник: У Липчі на Хустщині дамбу на Ріці укріплюють мішками із ґрунтом (ФОТО) @ Закарпаття онлайн

Поділитись