Під завершення 2017-го Велятино на Хустщині отримало ще два міста-побратими (Відео)

Поділитись

Кінець 2017-го подарував Велятину два населених пункти – побратими країни-сусідки.

Під завершення 2017-го Велятино на Хустщині отримало ще два міста-побратими (ВІДЕО)Спершу Велятинський сільський голова Жанна Микитюк підписала міжнародну угоду про співпрацю з головою громади Медієшу АурІт, повіту Сату Маре, Румунія – Янку Міхай Раду. Через кілька днів з мером міста АрдАд, того ж повіту – Овідіо Дума.

Для Велятина – це нові можливості розвитку дружніх відносин та співпраці у різних спільних сферах діяльності громад: економічне співробітництво, співробітництво в галузі охорони навколишнього середовища, культури, освіти, спорту, залучення інвестицій для реалізації транскордонних проектів, розвитку села та підвищення його іміджу. Тож, у Новий рік – з новими партнерами та друзями, що допомагатимуть розвивати населені пункти та громади, закріпленні підписами.

До слова, цей проект передбачає з українського боку благоустрій центральної частини села Велятина. Тому наразі тут на шляху до змін на краще, каже сільський голова. Варто зазначити, що серед делегатів були також радник міського голови м. Ардуд – Маріус Сабов та Генеральний секретар Союзу українців у Румунії – Любов Горват. Наостанок керівники обох громад подякували за допомогу та участь у розвитку відносин двох країн та обговорили подальші кроки співпраці.

Источник: Під завершення 2017-го Велятино на Хустщині отримало ще два міста-побратими (ВІДЕО) @ Закарпаття онлайн

Поділитись