«Новоросія» виявилась «пшиком»: в ІС розповіли про падіння бойового духу серед бойовиків «ЛНР»

Поділитись

Як відзначають в ІС, для бойовиків абсолютно зрозуміло, що їх використовують як пішаків у політичних іграх. На окупованій території Луганської області відзначається посилення впливу російської ФСБ.

Як зазначає група «Інформаційний спротив», раніше, в період «правління» Плотницького, «республіку» контролювали конкуруючі між собою ФСБ і ГРУ ГШ ЗС РФ. Це часто призводило до конфлікту інтересів і реальних конфліктних ситуацій. Сам же Плотницький більше тяжів до ГРУ-шників. «Після «перевороту» і втечі ватажка «республіки» в Росію в ОРЛО різко активізувалися представники ФСБ. Крім тотального контролю бізнес-середовища, «феси» «сіли» на керівні посади в армійських підрозділах», здійснюючи постійний контроль над ситуацією аж до ротного рівня. Мета очевидна: знайти і «перевиховати» серед бойовиків незадоволених новою «владою» та ситуацією в «ЛНР» в цілому. Тих, хто голосніше за всіх обурюється, звільняють», – йдеться в повідомленні ІС. Підкреслюється, що в цілому серед бойовиків панує падіння бойового духу і зневіра у «світле майбутнє». «Вже абсолютно зрозуміло, що «новоросія» виявилась пшиком, а самих «вояк» використовують як пішаків у політичних іграх», – додали в ІС.

Джерело https://www.unian.ua/war/2333297-novorosiya-viyavilas-pshikom-v-is-rozpovili-pro-padinnya-boyovogo-duhu-sered-boyovikiv-lnr.html

Поділитись