Гроші від перевиконання плану Закарпатської митниці, які були передбачені на ремонт доріг, знову забрали у столицю

Поділитись

Дороги Закарпаття… Про них не писав, мабуть, найлінивіший журналіст. Цю болючу тему для області не можуть вирішити ось вже 27 років ні політики, ні «Укравтодор», ні різноманітні ентузіасти. Тож, чи дасть вирішення «ландшафтам місячного кратера» експеримент із виділенням коштів від перевиконання надходжень на Закарпатській митниці, яку теж приплели до цього замкнутого круга ганьби?

Обласна прес-служба ДФС щомісяця звітує про «значні» надходження від митниці на дороги. Хоча всі мають дома калькулятори і можуть вирахувати, скільки кілометрів якісної дороги могли б збудувати за ці гроші. Мало того, якби ці кошти ще йшли на ті дороги, бо, як відомо, вже 107 млн. «дорожніх» гривень від Закарпаття забрали на столицю (і це те, про що офіційно відомо, як відомо, що їх ніхто і не збирається повертати). Тож виходить, мало того, що ніхто нічого на дороги не дає, а ще й обдирає зубожіле Закарпаття.

Інше питання – куди надходять ці кошти, і для чого такі потуги митниці? Бо, як знаємо, розпорядником їх є не «Укравтодор», а Закарпатська ОДА, яка укладає договори з підрядниками. Як результат – віз і нині там: ані доріг, ані грошей.

Поділитись