Жителі гірського села змусили голову й депутатів сільради скликати позачергову сесію для скасування рішення щодо будівництва ГЕС

Поділитись

28 грудня близько 10.00-11.00 у Березові біля 100 селян тимчасово перекрили рух на автодорозі державного значення Хуст-Долина. Все через те, що 22 грудня голова Березова Богдан Біляк видав розпорядження на користь забудовників щодо будівництва міні-ГЕС на річці Ріка, хоч громада напередодні на зборах села одноголосно проголосувала проти такого екологічно-небезпечного будівництва.

Вимога одна — скликати сесію і скасувати незаконне розпорядження голови села та заборонити будівництво міні-ГЕС на території сільради, якщо Б.Біляк не зможе скликати сесію — хай складає повноваження.

Нагадаємо, що протигесівські протести почалися ще влітку. Тоді громади сіл Липча, Кошелево, Іза висловилися проти зведення міні-ГЕС на річці Ріка. У Березові ситуація з цим загострилася. Справа дійшла до суду.

Варто нагадати, що березівчани вже перекривали цей відрізок дороги. За їхніми словами, зробили такий крок через намагання місцевої влади під прикриттям тітушок «протиснути» міні-ГЕС у Березові. До слова, під час останніх громадських слухань громада Березова, що на Хустщині, остаточно висловилася проти зведення міні-ГЕС на річці Ріка.

У Хустському міськрайвідділі поліції «Нарцисовій Долині» повідомили, що у селі перекривати дорогу зібралося біля 100 чоловік, сутичок нема, окремі починають ходити по пішохідному переході. Туди ж прибили працівники поліції.

 

Поділитись