У Хусті пройшов десятий турнір пам’яті Володимира Довганича

Поділитись

22 грудня у спортивному залі Хустської ДЮСШ проводився десятий турнір із міні-футболу, присвячений пам’яті футболіста із села Ізи Володимира Довганича. У даному турнірі взяли участь юнаки першого та другого класу навчання загальноосвітніх шкіл села Ізи та м. Хуста.

 

Чотири команди були розбиті на дві підгрупи. Відкрили турнір вихованці Миколи Буковецького. З рахунком 2:1 виграла команда №1 Миколи Буковецького. Друга гра між командами с. Ізи закінчилася з рахунком 1:0 на користь команди Іза №1. У фіналі зустрілися команди м. Хуста (тренер Микола Буковецький) та Іза №1 (тренер Віктор Вучкан). З рахунком 3:1 перемогу  здобули вихованці Миколи Буковецького. Їм і вручено приз переможця. За друге місце приз вручено команді Іза №1. У боротьбі за бронзові медалі зустрілися команди Миколи Буковецького №2 та Іза №2. З рахунком 0:1 перемогу здобули вихованці Миколи Буковецького.

Грамоти та солодкі призи вручала жінка Володимира – Алла Довганич, яка привітала учасників та побажала успіхів у розвитку юнацького футболу на Хустщині. Турнір відбувся завдяки спонсорській допомозі Ізянської сільської ради. Всім учасникам турніру вручено щоденники, які люб’язно надало відділення Закарпатського національного олімпійського комітету України.

Василь Деяк

Поділитись