Будуть українці згідно з нещодавнім рішенням Верховного суду щодо нарахування відсотків на відсотки за кредитами

Поділитись

Українська влада роблять все, щоб бідні українці стали абсолютними жебраками, що підтверджує дозвіл Верховного суду банкам нараховувати відсотки на відсотки за кредитами. Про це на своїй сторінці в Facebook пише народний депутат, глава парламентського підкомітету з прав людини і керівник партії «За життя» Вадим Рабинович.

«Я вже говорив, що головний лозунг чиновників сьогодні – «слабкий повинен вмерти», і влада не перестає втілювати його в життя. На днях Верховний суд дозволив українським банкам нараховувати відсотки на відсотки за кредитами (справа №6-2751цс16, виграв державний «ПриватБанк»). Тож якщо людина не в змозі виплатити кредит, то банк, після рішення суду про стягнення з нього боргу, зможе нарахувати пеню на суму непогашення. І якщо раніше, боржники знали, що за постановою суду повинні заплатити банку визначену суму, і могли, наскільки це можливо, виплатити, то тепер чим довше вони виплачують, тим довше будуть залишатися боржниками! Фактично, це означає, що якщо у вас немає грошей на виплату боргу, то ви залізаєте в борги ще глибше», – написав парламентарій.

Вадим Рабинович також нагадав, що рішення Верховного суду в Україні обжалувати неможливо – для цього треба звернутися до ЄСПЧ, а значить – знову платити. «Я нагадую, що рішення Верховного суду в нашій країні оскарженню не підлягає. Для того, щоб їх оскаржити, можна подати апеляцію тільки в Європейський суд із прав людини. А це, до речі, задоволення досить дороге, особливо для того, кому нічого не потрібно платити за кредит. Але владі, схоже, це і потрібно: загнати нас так, щоб ми не могли вже підняти голову і не ставили їм запитання. За останніми оцінками ООН, в Україні 60% населення є бідним. Адже в нашій країні життєвий мінімум встановлюють ті, хто живе на життєвому максимумі», – стверджував політик.

За його словами, рішення Верховного суду про нарахування процентів на відсотки за кредитами зробить бідних українців остаточно жебраками. «Так-от , поспішаю порадувати: після постанови Верховного суду бідних в Україні не залишиться – всі вони стануть жебраками! Тому що політика, яка проводиться владою, заставляє українців або красти, або вмерти з голоду. При цьому ми спостерігаємо безпрецедентний ріст тарифів на житлово-комунальні послуги, вартість соціально важливих продуктів харчування. Все це загалом – і є втілення принципу влади «слабому смерть» у життя!»- підсумував Вадим Рабинович.

Поділитись