У Хустській районній раді колядували (Фото)

Поділитись

22 грудня відбулось останнє цьогоріч засідання сесії Хустської районної ради, яке провів з голова районної ради Юрій Іванчо.

Запрошеними на засідання сесії були: голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники силових відомств та інших державних установ, селищний та сільські голови району, представники ЗМІ.

Роботі сесії передувала приємна подія. До залу засідань з найкращими привітаннями завітали колядники. Виконавці заколядували заспівали на многії літа, а ще повіншували депутатам на успішний 2018 рік.

Опісля голова РДА Назарій Іванович з нагоди професійного свята — Дня енергетика вручив депутату районної ради Ігнатко Олегу почесну грамоту Закарпатської обласної державної адміністрації .

Далі голова районної ради Юрій Іванчо зачитав ряд депутатських звернень та запитів. Продовженням пленарного засідання було затвердження порядку денного, який включав у себе 27 питань, найголовнішим з яких було питання прийняття рішення «Про районний бюджет на 2018 рік».

У цілому четверте засідання дев’ятої сесії Хустської районної ради пройшло досить результативно, майже всі рішення депутати підтримали одноголосно.

Джерело https://www.facebook.com/khustrda/

Поділитись