У Хусті пройде Традиційний Хресний Хід зі святинями

Поділитись

20 серпня 2017 року у Хустській єпархії пройде Традиційний Хресний Хід. Цього року до святинь, які принесуть для участі, долучиться подарована нашій єпархії Хіландарським монастирем ікона Божої Матері «Млекопитательниця» та частиця мощів карпаторуського святого праведного Олексія Товта, яку надав як благословення для Хустської єпархії Предстоятель Американської Православної Церкви Блаженніший Тихон, Архієпископ Вашінгтонський, Митрополит всієї Америки і Канади.

Хресний хід пройде у м. Хуст від єпархіального комплексу до кафедрального собору, де відбудеться зустріч нових святинь єпархії, а потім продовжиться вулицями міста. Початок 16:00 київського часу біля Єпархіального комплексу. Зустріч ікони та мощів біля собору орієнтовно 17:00.

Хустська Єпархія запрошує всіх долучитися до цієї події та піднести молитви разом, особливо наші парафії.

Довідка:

Нагадуємо, що у минулому році Хресний хід став кількатисячним. Цей хід проводиться кожного року під час Успенського посту на згадку хресних ходів, які проходили колись з Древом Чесного і Животворного Хреста Господнього у Константинополі. Саме у цей період через спеку Константинополем поширювалися різні хвороби. Хресний хід проходив вулицями міста з молитвою про жителів, а люди мали можливість прикладатися до святині, до Чесного і Животворящого Хреста Господнього, і по вірі отримувати зцілення та благодатну поміч.

Нагадуємо, що у минулому році Хресний хід став кількатисячним.

 

 

Прот. Іоанн Шандра
Керівник прес-служби Хустської єпархії УПЦ

Источник: У Хустській єпархії пройде Традиційний Хресний Хід зі святинями — Хустська Єпархія УПЦ — офіційний сайт

Поділитись