У ГПУ немає претензій до Саакашвілі

Поділитись

Генеральна прокуратура України повідомила, що Міхеїл Саакашвілі не проходить ні як підозрюваний, ні як обвинувачений в будь-якому кримінальному провадженні. Вимога Грузії на екстрадицію Саакашвілі була відхилена ГПУ ще в 2015 році.

Запит в ГПУ направляв адвокат Павло Богомазов, який і опублікував відповідь Генпрокуратури на сайті партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі.

«За результатами обробки масиву даних Єдиного реєстру досудових розслідувань не виявлено кримінальних проваджень, в яких Саакашвілі М.Н. фігурує як підозрюваний або обвинувачений», – йдеться у відповіді Генпрокуратури.

Що стосується питання про екстрадицію, в ГПУ відповіли, що 24 листопада 2014 року та 19 лютого 2015 року в Генпрокуратуру України вже надходили клопотання Головної прокуратури Міністерства юстиції Грузії про розшук, взяття під варту і видачу Саакашвілі.

«За результатами проведеної екстрадиційної перевірки 31.03.2015 Генпрокуратурою України прийнято рішення про відмову у видачі (екстрадиції) Саакашвілі М. до Грузії», – сказано в листі Генпрокуратури.

Раніше міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані висловила надію, що тепер українська влада видасть  Саакашвілі. Політик був позбавлений українського громадянства указом Президента Порошенко.

Поділитись

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.