Степан Деркач відібрав 3000 га сільських лісів для мисливського клубу екс-регіоналів

Поділитись

За часів часів перебування у «Партії Регіонів» та на чолі Комісії з питань екології та природніх ресурсів нинішній кандидат у депутати від ОПЗЖ Степан Деркач, відзначився не лише захопленням селянських земель на березі Тиси, але й привласненням тисяч гектарів лісових угідь на користь мисливського клубу обласних регіоналів…

Ідеться про клуб «Губерт», який за клопотанням тодішнього захисника екології та природи Закарпаття Степана Деркача, отримав у оренду на 25 років більше 3 000 гектарів лісу на території трьох районів краю.

Мисливський клуб «Губерт» був створений за лічені дні спеціально для організованої екс-регіоналами оборудки із землями. Аби не привертати зайву увагу, формальним засновником поставили помічника Ледиди Михайла Байка, котрий є власником ужгородського пабу «Джипер».

Щоправда, адреса клубу мисливців збігається з адресою реєстрації маєтку «Золота гора», який належить Олександру Ледиді: 89425, Закарпатська обл., Ужгородський район, село Барвінок, вулиця Е.ЕГАНА, будинок 50. Крім того, у оголошеннях про мисливські тури на території клубу «Губерт», які можна знайти у мережі, туристам-мисливцям пропонують зупинитися у тій же «Золотій горі» екс-регіонала Ледиди…

Рішення про надання в оренду на максимальні 25 років 3000 га лісів та земель приймала Закарпатська облрада, яка стала до керма у 2010 році. Ініційовував питання голова комісії з питань екології і природних ресурсів облради Степан Тиберійович Деркач, заручившись підтримкою колег-регіоналів. В результаті 4 вересня 2011 року на сесії Закарпатської обласної ради було, фактично, надано створеній за два дні громадській організації «Мисливський клуб «ГУБЕРТ» у користування терміном на 25 років мисливські угіддя площею 3077,5 га. Зокрема, до цього нікому невідомий клуб «Губерт» отримав 2252,5 гектарів земель лісового фонду ДП «Берегівське ЛГ» та 825 гектарів сільськогосподарських земель за межами населених пунктів.

Так за сприяння хустського мецената Степана Деркача мисливцям з високих кабінетів дісталася величезна територія на межі Берегівського, Мукачівського та Іршавського районів. Зроблено це було без погоджень з сільськими радами, на території яких розмістилися  угіддя нової громадської організації.

З того часу і до сьогодні мешканці навколишніх сіл, фактично, опинилися у пастці і щодня ризикують потрапити під кулі учасників елітного полювання у приватному обгородженому лісі…

Тож, думайте, чи справді Степан Деркач іде в обласні депутати від проросійської партії, щоб «Працювати для вас і звітувати перед вами?»

Поділитись