Фірма екс-регіонала Степана Деркача має проблеми з дозвільною документацією

Поділитись

Ми вже писали про те, що від Хустщини у депутати закарпатської облради балотується сумнозвісний екс-регіонал Степан Деркач, який є головним фігурантом у кримінальній справі про викрадення людини. Ставши депутатом Закарпатської обласної ради у 2010 році від «Соціалістичної партії», Деркач швидко перебіг у табір регіоналів, за що отримав неофіційний статус «смотрящого» від партії на Хустщині.

Даний статус дозволив Деркачу взяти під особистий контроль увесь бізнес у районі.

Також у же через рік після отримання посвідчення депутата, буквально протягом кілька днів, не переймаючись відповідними дозволами, Деркач створив рекламну компанію «Промомедіаресурс».

Відкриті джерела свідчать про те, що фірма має пряме відношення до Деркача.

З того часу з нагоди кожного свята передмістя Хуста та увесь район загалом став обвішаний щитами із привітаннями Степана Деркача. Щоправда, Деркач, попри пряму приналежність до Партії Регіонів, соромився вказувати на цій та іншій передвиборчій рекламі свою партійність. Але сьогодні пан Степан зрозумів, що відступати нема куди, тому пішов у вабанк і вже відкрито агітує за проросійську партію ОПЗЖ кума Путіна…

Фактичним директором «ПромоМедіаРесурсу» є хустянка Яна Величканич, яка позиціонує себе, як незалежний журналіст. Саме її номер телефону розміщений на офіційному сайті фірми і саме вона займається реалізацією рекламних площ фірми Деркача уже 9 років поспіль. Про це свідчать і її окремі дописи на інтернет-сайті Степана Деркача «Дзеркало Закарпаття».

За отриманою нами інформацією, хоча Степан Деркач уже не має впливу на місцеву владу і бізнес, «ПромоМедіаРесурс» досі не має відповідних дозволів на розміщення частини рекламних щитів і цим особливо не переймається. У зв’язку з цим просимо правоохоронні органи перевірити законність розміщення щитів цієї компанії.

Ця історія яскраво свідчить про те, навіщо таким людям, як Степан Деркач, так конче потрібен депутатський мандат…

Далі буде

Поділитись