Викрадач людей Степан Деркач рветься до влади під крилом проросійської партії (документ)

Поділитись

«Працюю для Вас, звітую перед Вами», — так шанобливо нині звертається до виборців зі своїх листівок та біг-бордів екс-регіонал Степан Деркач, який іде другим номером від проросійської «ОПЗЖ» у Закарпатську обласну раду. А напрацював Степан Тиберійович за свою кар’єру на не одну кримінальну справу та не на один десяток років в’язниці, уникнути якої вдалося лише втекши з України. Найбільш цинічним і жорстоким його «досягненням», яке доведено у суді і про яке пишуть центральні ЗМІ України, є викрадення, катування та спроба вбивства колишнього голови «Нафтогазвидобування» Олега Семінського.

Викрадення Семінського задумав Міністр транспорту часів Януковича Микола Рудьковський, а реалізував чорну справу його бізнес-партнер, однопартієць по «Соцпартії» та помічник Степан Деркач. Метою оборудки було під страхом смерті змусити жертву переписати компанією «Нафтогазвидобування» та перевести її капітал Рудьковському. У разі незговірливості Семінського було наказано вбити.

Ось, що розповідає про ці тортури потерпілий і нинішній народний депутат від «Слуги Народу» Семінський: «Після того, як мене спочатку тримали десь під Києвом (як я здогадуюся) у підвалі чи сауні та били до втрати свідомості, мені показали аркуш паперу, на якому на принтері було надруковано суму 200 мільйонів доларів. Викрадачі вимагали перевести її на вказаний ними рахунок. Я відповів, що таких грошей у мене немає. Тоді мене продовжили бити. Потім знову повторили вимогу та заявили при цьому: «Ці гроші ти заборгував Рудьковському, тепер ти їх винен нам»…

 Викрадення Степан Деркач за вказівкою Рудьковського організував у лютому 2012 року. Про це йдеться у матеріалах слідства та вироку суду. Він разом з кримінальними елементами утримував свою жертву більше 3 років у підвальних приміщеннях.  Після звільнення родичі та близькі не впізнали Семінського: чоловік схуд майже на 50 кілограм. Чому Деркач не вбив цю людину а тримав його на ланцюгу 3 роки? Щоб з рахунків «Нафтогазвидобування» зняти близько 200 мільйонів доларів і забезпечити себе у бігах за кордоном, хабарі прокурорам, відкуп від в’язниці та безбідне існування до кінця життя.

За ці кошти Деркач нині веде кампанію від проросійської ОПЗЖ разом із засудженим за сепаратизм попом Дмитром Сидором (№1 у списку ОПЗЖ), кумом Медведчука Іваном Чубірком та іншими кримінальними елементами. Важко і уявити, яка турбота чекає на виборців від цієї гоп-компанії. Єдине, що ці люди зможуть забезпечити на Закарпатті на 100%, це — «Русскій мір-2». Тому, думайте, обираючи таких «вовків у овечій шкурі»…

Далі буде

Поділитись