Сьогодні суд в Хусті розгляне корупційний протокол щодо ексрадника голови райради Величка

Поділитись

Йдеться про адміністративне корупційне правопорушення депутата Хустської райради Дмитра Величка, який той допускав неодноразово, перебуваючи на посаді оплачуваного радника голови райради Юрія Іванчо, повідомляє Інтернет-видання «Закарпаття онлайн».

Сьогодні суд в Хусті розгляне корупційний протокол щодо ексрадника голови райради Величка

Як повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор, підозрюваний постійно затягує розгляд справи як безпосередньо, так і через свого адвоката, екс-голову Хустської РДА і колегу-депутата Назарія Павлія шляхом його неявки в друге поспіль засідання.

Так, сьогодні, 27 травня о 15:00, голова Хустського райсуду Михайло Довжанин має розглянути об’єднане провадження по 4-м адміністративним протоколам щодо Дмитра Величка за ст. 172-4 КУпАП «Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності». Дану справу суд розглядає вже понад 3 місяці.

Голова Хустського райсуду Михайло Довжанин

Суть правопорушення полягає в тому, що Д.Величко був і приватним підприємцем, і керував комерційною фірмою, яка мала на меті отримання прибутку, одночасно із перебуванням на посаді радника голови районної ради на платній основі (посадова особа органу місцевого самоврядування), що прямо заборонено законом.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, хустський суддя Михайло Довжанин відомий громадськості неодноразовим винесенням незаконного рішення проти громади села Березово у справі міні-ГЕС.

Поділитись