Жителі Хустщини протестують проти згубного урядового плану ОТГ

Поділитись

Для жителів сіл Вишково та Велятино новий розподіл ОТГ на Хустщині впав наче сніг на голову. 

Минулого року, коли обговорювалось формування ОТГ на Хустщині у дискусіях було вирішено створювати спроможну Вишківсько-Велятинську громаду, яка мала існувати окремо від райцентру. Однак у Києві, без відома людей вирішили змінити конфігурацію.

В результаті цього, обурена громада вийшла на вулицю з наміром перекрити дорогу, аби їхні вимоги було почуто і центральна влада притримувалась того перспективного плану, який було погоджено минулоріч.

З огляду на це, Хустська районна рада провела позачергове засідання, на якому депутати одноголосно висловилися проти таких змін. Далі депутати разом з головами сіл Хустщинизвернулись з відповідним рішенням до голови ОДА Олексія Петрова, який, своєю чергою, звернувся до Кабміну з проханням повернути план ОТГ на Хустщині, який був затверджений облрадою.

Люди сподіваються, що вже у найближчі дні на засіданні уряду члени комісії з розробки перспективного плану ОТГ внесуть корективи у документ на користь громади Хустщини, а не в догоду вузьким кулуарним амбіціям.

Поділитись