Хустського “мецената” Степана Деркача викрили на брехні

Поділитись

З часу оголошення в Україні карантину, на допомогу слабозапезпеченим місцевим лікарням прийшли сотні волонтерів, представників бізнесу та громадських організацій. Разом з ними повилазили і місцеві політики-паразити, які, брешучи громаді, вирішили на людській біді «зрубати» політичні дивіденди. Зокрема, у Хусті у цьому плані рівних немає Степану Деркачу.

Ще 17 березня 2020 року Степан Деркач у себе на сторінці написав: «Дороги Друзья, приобрёл сегодня за 270000 гривен аппарат искусственного вентилирования легких. Прошу всех людей которые думают не только о собственном благосостоянии , проявить великодушие и обеспечить Хустскую районную больницу необходимым оборудованием .Только вместе и сообща мы сможем спасти чью то жизнь ! Берегите себя».

Можна поаплодувати стоячи такій щирості, чи не так? Якби не одне але. У коментарі нашому кореспонденту заступник Хустської ЦРЛ Олександр Нікітін повідомив, що жодних апаратів з часу оголошення карантину до лікарні не надходило. Тобто слова Деркача, нашвидкуруч розпіарені на його ж сайті «Дзеркало Закарпаття» та у мережі «Фейсбук» — не що інше, як дешева брехня.

Приємну новину про нібито добру справу підхопили місцеві журналісти та активісти, ділившись публікацією у різних групах, надіявшись на порядність цього задуму. Та цинічна брехня без жодної каплі сорому, та пустий піар ще жодного разу не врятували життя хворого. Як стало зрозуміло нам, що цілью цієї акції було не порятунок життя людей…

Поділитись