Хустська ЦРЛ готова до зустрічі з COVID-19

Поділитись

Про це телеканалу М-студіо розповів заступник директора КНП «Хустська ЦРЛ» Олександр Нікітін. Він каже, що наявних засобів має вистачити на першому етапі…

Якщо ситуація набере обертів, боротися з недугою стане важко. Щодо тестів, які є у Хустській лікарні — то перша партія тестів, яку отримав лікувальний заклад , і які були поставлені спеціалізованими закладами – сертифікати є, на ті тести, які тут отримали наприкінці минулого тижня як благодійну допомогу – то сертифікати на них поки не мають, кажуть – очікують. 
Ситуація з апаратами ШВЛ також бажає кращого, розповідає медик. Наразі лікарня забезпечена тільки чотирма. Про намір придбати для медустановище один – п’ятий за кошти благодійника чув ще на початку цього місяця. Однак, й досі наміри залишаються намірами – 
Попри те, що у ряді ЗМІ опублікували інформацію про те, що ніби то апарат придбаний, у хустському інфекційному відділенні його не бачили. За кошти місценвого самоврядування тут придбали деззасоби, маски, медикаменти, закуповують частково аппаратуру та зробили ремонт. П. Олександр розповідає, хустяни в очікуванні недуги, тож щодня звертаються у лікарню з такими симптомами, як: головний біль, кашель, підвищена температура. Однак, на щастя, поки у районі не зафіксовано жодного випадку зараження коронавірусом. 
Заступник директора Хустської районної лікарні також додає, наразі готують свого роду обсервації й для медичних працівників, які контактуватимуть з хворими. Попри це медик каже, панікувати не варто. Їхні заходи спрямовані на швидку локалізацію коронавірусу, якщо він все-таки в районі з’явиться. Аби цього не сталося, просить жителів міста та району ізолюватися від суспільства на час карантину і таким чином зробити свій внесок у боротьбі з захворюванням.

Поділитись