Володимир Кащук: Ухваленими сьогодні змінами до міського бюджету на галузь охорони здоров’я спрямовано додатковий мільйон

Поділитись

Сьогодні, 25 березня, відбулось ІІ засідання X сесії Хустської міської ради. Депутати проголосували за виділення коштів на забезпечення посиленої готовності районної лікарні в умовах поширення коронавірусу. Це при тому, що медзаклад не на балансі міста. Однак міська влада та громадські обранці переконані, що тільки, об’єднавши зусилля, можливо побороти наявну в світі інфекцію. Крім того, депутатський корпус затвердив відповідну Програму, що дозволить фінансувати райлікарню у цій непростій ситуації.

Це стало головною причиною сьогоднішнього сесійного зібрання. Відтак, озброївшись  засобами індивідуального захисту, міські депутати зібралися в рекордній кількості та одноголосно підтримали рішення Хустської міської ради щодо фінансової підтримки медиків у боротьбі з коронавірусом.

Крім того, хустські депутати внесли зміни й до інших міський програм, що стосуються благоустрою міста, доріг, охорони навколишнього природного середовища, створення та діяльності ОСББ, а також обдарованих дітей, забезпечення прав дитини на виховання у сімейному оточенні та підтримки соціально-незахищених верств населення тощо. Після чого міські обранці прийняли низку рішень, пов’язаних з врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності, а серед різного – надали дозвіл на розробку проєкту детального планування території в м. Хуст на вул. Жайворонкова та матеріальну допомогу тим хустянам, хто найбільше її потребував.

Варто відзначити, що початку сесії передували виступи місцевих пасічників, які розповіли про велику силу прополісу у піднятті імунітету. Адже, до слова, у зоні ризику на захворювання COVID-19 й люди зі слабким імунітетом. Про це якраз і повідомив Віктор Папп, відомий у краї бджоляр та голова Спілки пасічників Хустщини «Нарцис». А от голова Спілки пасічників Закарпаття «Срібний край» Віктор Павлій вручив міському голові Володимиру Кащуку почесну відзнаку Спілки пасічників України  за посилений вклад в розвиток пасічництва зокрема.

Пресслужба Хустської міської ради

Поділитись