Уряд заборонить пасажирські перевезення через кордон

Поділитись

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 25 березня, на засіданні Кабінету міністрів.

Як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в своєму Telegram-каналі, на сьогоднішньому засіданні Уряду він дав доручення Міністерству інфраструктури, Міністерству юстиції, МВС, МЗС та профільним віцепрем’єрам розробити план щодо обмеження будь-яких пасажирських перевезень через державний кордон.

За попередньою інформацією, обмежити будь-які пасажирські перевезення через державний кордон повинні з 27 березня.

Зі слів прем’єра, обмеження пасажирських перевезень через кордон вводять для пришвидшення подолання коронавірусної інфекції та для того, щоби контролювати стан здоров’я українців, яких ми повертаємо із-за кордону, особливо з країн, де вирує епідемія коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, в Україні ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів. Також в Україні закриті кордони для в’їзду іноземних громадян, а українцям заборонено вилітати на курорти.

Так, станом на 10 годину, 25 березня, в Україні вже зафіксовано 113 випадків інфікування коронавірусом, з них 4 випадки смертельні.

Через поширення коронавірусу по всій країні було введено карантин. Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова.

Mukachevo.net

Поділитись