На Хустщині карантин для італянських фірм не існує

Поділитись

Нещодавно ми писали про те, що у Хусті, незважаючи на відповідні постанови, на позаплановому засіданні комісія Хустської РДА вирішила не скасовувати транспортні сполучення в райцентрі, пише видання «Журналісти проти корупції«.

Тепер піднімаємо ще одну проблему: італійське підприємство з пошиву взуття ТОВ «Флоріан Шуз», яке дислокується на території села Рокосово? що на хустщині продовжує свою роботу незважаючи на всеукраїнський карантин. До слова, на підприємстві працює понад 600 людей, яких кожного ранку автобуси звозять з кількох районів. У зв’язку з пандемією виробництво в Європі зупинилося і ціни на продукцію суттєво зросли. Тому «Флоріан Шуз» ризикуючи здоров’ям жителів не тільки району, але й області й надалі продовжують діяльність, щоб збагатитися.

Голова Рокосівської сільської ради Павло Джуга у ході телефонної розмови повідомив нам, що вживав відповідні заходи: звертався до керівництва підприємства, повідомляв у Хустську РДА, та викликав на місце правоохоронців.

Не відходячи від питання, наше видання зателефонувало начальнику Хустського ВП ГУНП пану Володимиру, де він повідомив, що ніхто не звертався і він про ситуацію дізнається від нас.

Отже наше видання за рекомендації керівника Хустської ВП ГУНП зателефонувало на 102 та повідомило про ситуацію. Чекаємо на адекватну реакцію правоохоронців та відповідних служб хустини.

Поділитись