Під час посту бажано відмовитися від м’ясних страв, алкоголю та гучних застіль

Поділитись

До Христового Воскресіння залишається більше місяця, тому розпочинається предвеликодній піст. Піст – це стриманість від харчів, на які наголошує церква. Він потрібен для того, щоб наслідувати піст Ісуса Христа в пустелі й тим спокутувати провини свої та своїх рідних. Великодній піст є найсуворішим та найголовнішим постом, у період якого варто утримуватися від веселощів, радощів і приділити час на духовний розвиток. У 2020 році Великий піст розпочнеться у понеділок, 2 березня, а завершиться в суботу, 18 квітня. Великдень християни відзначатимуть 19 квітня.

Загальна тривалість Великого посту складає 48 днів. Розпочинає піст Чотиридесятниця (перші сорок днів), а закінчує Страсна седмиця (останній тиждень перед Великоднем). Великий піст починається за сім тижнів до Христового Воскресіння.
Ті люди, які хочуть дотримуватися Великого посту, повинні вивчити загальні рекомендації, зберегти список заборонених продуктів та страв, а також дізнатися, що можна вживати кожного дня.

Правила дотримання Великого посту
– Перед початком посту обов’язково треба посповідатися і причаститися.
– Протягом 48 днів посту дотримуйтеся повної відмови від їжі тваринного походження.
– Під час посту треба допомагати людям.
– Не влаштовуйте гучні вечірки.
– Обмежте свої шкідливі звички. У Великий піст забудьте про вживання спиртних напоїв і відмовтеся від куріння.
– Кожну неділю йдіть до церкви на літургії та щодня присвячуйте час молитвам.
– Стримуйте себе у тілесних втіхах.
– Не конфліктуйте та не сваріться з колегами, друзями чи близькими.
– Не тримайте ні на кого злість та не думайте про погане.
– Позбудьтеся заздрощів та не брешіть. Будьте чесними з собою та оточуючими людьми.
Закінчується піст у cуботу, 18 квітня. У світле свято Христового Воскресіння можна вживати будь-які страви та продукти, однак до звичного раціону треба повертатися дуже ретельно.
Звичні продукти в меню рекомендується додавати поступово, невеликими порціями. Таким чином, ви вбережете організм від переїдання і зробите піст корисним для фізичного здоров’я та духовного розвитку.

Як постити?
Згідно з сьогоднішньою практикою, яку проповідують наші владики, всі, хто постить, повинні дотримуватися таких вказівок:

  1. Стримуватися від м’ясних страв у всі п’ятниці протягом року, за винятком свят Господніх та Богородничних, що припадають на п’ятницю.
  2. До стриманості від м’ясних і молочних страв у перший день Великого посту та у Велику П’ятницю. Цілий великий піст не можна вживати м’ясні та молочні продукти. Бажано вживати овочі та рослинну їжу та рибу.
  3. У надвечір’я Різдва Христового і надвечір’я Богоявлення, Воздвиження Чесного Хреста і усікновення голови Іоанна Хрестителя. За давнім звичаєм цього обряду піст зобов’язує утримуватися від м’ясної їжі.
    Загальниці — час, коли можна вживати м’ясні страви:
  4. Час від Різдва до Богоявлення.
  5. Тиждень після неділі Митаря і Фарисея.
  6. Світлий тиждень Пасхи.
  7. Тиждень по засланні Святого Духа.

Хто зобов’язаний поститися?
Всі, за винятком тих, які хворіють на важкі хвороби, недужі, матері, що чекають на появлення дитини, або ж годують дитину груддю, хто проживає далеко від дому на чужині, люди бідні або вбогі, ті, хто важко працює, хто переніс важку операцію, втратив здоров’я й одужує після важкої недуги.

Хто може звільнятися від посту?
Єпископи можуть звільнити від посту поодинокі особи або родини, сповідники можуть дати звільнення у сповідальниці.

Євхаристійний піст перед святим причастям.
Одну годину треба стриматися від їжі і напитків, чиста джерельна вода взагалі не порушує євхристійного пос-ту.
Про це повинен знати кожен віруючий і дотримуватися цього.

Наталка Ковач

Поділитись