Зимова першість із футболу продовжується

Поділитись

23 лютого у спорткомплексі «Карпати» м. Хуста пройшли два футбольні матчі в рамках чемпіонату зимової першості з футболу. У першому матчі зустрічалися команди ФК «В. Копаня» та ФК «Вільхівці». З рахунком 6:1 перемогу здобули вільхівчани. У другому матчі зустрілися команди ФК «Боржавське» та ФК «Хуст». Хустянин Роман Дочинець на третій хвилині відкрив рахунок матчу. На десятій хвилині Юрій Галай його подвоїв. З рахунком 2:0 на користь хустян закінчився перший тайм. У другому таймі хустяни змогли забити ще три голи, а футболісти ФК «Боржавське» зуміли відквитати всього два голи. З рахунком 5:2 перемогу здобули хустяни. У чверть фіналу ФК «Хуст» зустрінеться з командою ФК «Севлюш» з м. Виноградова.