Росія з 2014 року втричі збільшила свій військовий потенціал біля кордонів України – розвідка

Поділитись

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький заявив, що до 2022-2023 років ударні угруповання Російської Федерації будуть здатні вести повноцінні наступальні дії проти України без проведення мобілізації.

Росія з 2014 року втричі збільшила свій військовий потенціал біля кордонів України. Про це в ефірі Військово телебачення повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«З 2014 року потенціал РФ біля наших кордонів збільшився в три рази», — заявив він. За словами Скібіцького, до 2022-2023 років ударні угруповання Російської Федерації будуть здатні вести повноцінні стратегічні наступальні дії проти України без проведення мобілізації. Також він зазначив, що сьогодні РФ, як країна-агресор, основні зусилля спрямовує на модернізацію та оновлення саме наступального озброєння.

Відбувається переоснащення ядерної компоненти. Ракетні системи “Тополь” будуть замінювати системами “Ярс”. Триває удосконалення нової ракетної системи “Cармат”. За словами Скібіцького, дальність ураження таких ракет — від 6 до 12 тис. кілометрів, що становить загрозу не лише для України, а й для всіх країн Європи.

Поділитись