Росія видала понад 200 тисяч паспортів на окупованому Донбасі — Кислиця

Поділитись

Росія здійснює незаконну паспортизацію на тимчасово окупованій території Донбасу Росія видала понад 200 тисяч паспортів українцям на окупованій частині Донбасу.

Про це сказав постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради безпеки ООН у Нью-Йорку. Кислиця нагадав, що Росія здійснює незаконну паспортизацію на тимчасово окупованій території Донбасу.

«Яка тепер досягла промислового рівня — більше ніж 200 тисячам осіб було видано російські паспорти», — наголосив Кислиця. Як повідомляв УНІАН, 24 квітня 2019 року президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощене отримання російських паспортів жителями тимчасово окупованого Донбасу.

1 травня Путін підписав указ, яким спростив порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України. Право на отримання громадянства РФ у спрощеному порядку, зокрема, отримали громадяни України, які не мають громадянства (підданства) іншої держави, а також особи без громадянства, які народилися та постійно проживали на території Криму й виїхали за межі півострова до 18 березня 2014 року, а також їхні діти, чоловіки (дружини) та батьки.

Поділитись