Депутати районної ради відвідали Ізянську та Копашнівську школи

Поділитись

З метою ознайомлення з умовами, створеними для навчання та виховання дітей в школах райцентру разом з депутатами районної ради Кемінь В.В.,Дулкай В.Ю.,Подолей І.І., з робочим візитом відвідали Ізянську та Копашнівську ЗОШ І-ІІІ ст.

Першими навідалися в Ізянський освітній заклад, який відкритий в 1975 році. Наразі в школі навчаються 740 учнів та працює 70 вчителів. В невимушеній обстановці відбувся обмін думками щодо матеріально- технічного забезпечення школи, освітніх програм , досягнень учнів та колективу.
Не залишили поза увагою і проблемні питання. За словами директора школи Ірини Петечук шкільна установа потребує реконструкції їдальні та заміні обладнання. До слова, ремонту в ній не було з моменту відкриття. Також Ірина Вікторівна звернула увагу на стан паркану, який треба модернізувати.
— Якісне харчування є запорукою здоров’я дітей, тому школа потребує в модернізації харчоблоку. Зі свого боку зробимо все можливо для того, щоб вирішити це питання. Тож плануємо розробити проєктно-кошторисну документацію на ремонт харчоблоку та огорожі!
Далі ініціативна група відвідала Копашнівську ЗОШ І-ІІІ ст. Однією з головних проблем, яка турбує колектив школи – це дах, який протікає. До того ж через аварійну покрівлю руйнується і сама будівля школи.
— Звісно, проблема старого даху потребує негайного вирішення. Відтак і тут плануємо виготовити проєктно-кошторисну документацію та відшукати кошти на відновлення покрівлі і саме на ці та інші цілі і направлена командна робота, яка є запорукою позитивного результату.

Поділитись