Рейтинг ТОП-100 високо оцінив внесок знаних земляків у розвиток області

Поділитись

Нещодавно побачив світ свіжий номер журналу «Впливові люди Закарпаття. Цього разу у проєкті газети «Закарпатські оголошення»  ТОП-100» 2020 учасників розділили на кілька категорій та рівнів. З приємністю констатуємо, що високі позиції у рейтингах зайняли вихідці з Хустщини.

Зокрема, ім’я Валерія Лунченка у цьому рейтингу згадується далеко не вперше. Цьогоріч політик очолив рейтинг всеукраїнського рівня.

Валерій Лунченко – єдиний із усіх закарпатських політиків і народних депутатів, який минулоріч не послабив позиції, а зберіг вагомий вплив на політичну ситуацію в області.  Не так давно його обрано заступником голови нової депутатської групи «Довіра». Валерій Лунченко зарекомендував себе виваженим політиком із великими амбіціями, тому в перспективі може претендувати на серйозні державні посади, адже має чималий досвід…

У рейтингу з’явилися і нові імена. Наприклад, депутат обласної ради Мирослав Білецький очолив обласний рівень рейтингу.

Якщо ще кілька років тому прізвище Мирослава Білецького пов’язували то з одними, то з іншими політичними силами, то сьогодні в уяві багатьох  – це самостійний політик, здатний працювати й захищати інтереси громади. Уродженець Хустщини, він постійно лобіює в обласній раді актуальні питання рідного району, а органи влади та впливових друзів зі столиці просить сприяти вирішенню проблем, що важливі для всієї області…

Восьму позицію всеукраїнського рівня впливу посів Валерій Пацкан – політик, народний депутат України кількох скликань. Він справді може похвалитися кар’єрою з ряду фантастичних: із посади юрисконсульта у Перечинському лісокомбінаті «виріс» до Рахункової палати. Про Валерія Пацкана говорять, до нього звертаються за порадами, до нього прислухаються.

 Потрапляє до рейтингу не вперше і голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс з третім місцем в обласному вимірі.

Він ефективно веде напрямок міжнародної співпраці, активно підтримує колег з інших регіонів, працює без особливих скандалів та нарікань. Рівіс також «пережив» уже не одного голову Закарпатської ОДА і на Закарпатті став потужним політиком-важковаговиком.

Поділитись