Посадовець не забажав розкрити інформацію про свою зарплату

Поділитись

Йдеться про обвинувачення діючого голови Хустської райради Юрія Іванча в незаконній відмові в доступі до публічної інформації про заробітну плату керівництва району. Посадовець просить суд звільнити його від кримінальної відповідальності через начебто «щире дійове каяття».

У четвер, 13 лютого, голова Хустського районного суду Михайло Довжанин розпочав підготовче засідання в кримінальній справі щодо діючого голови Хустської районної ради Юрія Іванча за ч.1 ст.171 КК України. Йдеться про незаконну відмову надати запитувану інформацію щодо заробітної плати керівництва районної ради за 2018 рік.

Як зазначає громадський правозахисник Віталій Грегор, імовірною причиною ненадання керівником Хустщини цієї публічної інформації могла бути банальна спроба уникнути громадського осуду. Оскільки широкого суспільного та медійного резонансу набули скандальні події кінця 2017 року із невиплатою кількамісячної заробітної плати сотням технічних працівників районної освіти. Натомість, згідно з зарплатними відомостями, голова ради Ю.Іванчо отримав за грудень 2017 року зарплату з матеріальною допомогою і надбавками понад 50 тис. грн., а його заступник М. Калинич – понад 45 тис. грн.

Поділитись