Стартувала зимова першість Закарпаття

Поділитись

8 лютого відбулися матчі другого туру зимової першості Закарпатської області з футболу. У групі А у смт. Середнє зіграли МФА «МункачU-17» з ФК «Бобовище» з рахунком 1:0 на користь  останніх.

У наступному матчі зіграли СДЮСШОР Ужгород та ФК «Середнє». Матч закінчився з рахунком 1:1. У групі Б у м. Ужгороді на стадіоні «Авангард» проходили матчі між ФК «Н. Коропець» та ФК «Стайвер» м. Ужгорода. Рахунок матчу 1:0 на користь ужгородців. З рахунком 6:0 виграла команда МФА «Мункач U-19» від ФК «Локомотив-Чоп».

У Хусті на стадіоні «Карпати» пройшов матч між командами ФК «Діброва» із  с. Нижня Апша та командою ФК «Вільхівці». З рахунком 4:2 перемогу здобули вільхівчани. Хустяни виграли з рахунком 2:0 від команди ФК «Верховина» (Міжгір’я). Голи від хустян забили Микола Росоха на 13-ій хвилині та Роман Дочинець на 32-ій хвилині. У другому таймі хустяни довели матч до переможного кінця.

Наступного дня, 9 лютого, на стадіоні «Карпати» м. Хуста гравці з Міжгір’я зустрілися з командою з с. Нижня Апша і виграли з рахунком 3:2. Команда ФК «Вільхівці» нанесла поразку 4:0 команді ФК «Дубове».